კატეგორია: კონდიციონერები
ტიპი: ON/OFF
რეჟიმები: გაგრილება/გათბობა
სიმძლავრე: 18000 BTU (55-60მ²)
| ტიპი | კედლის სპლიტ-სისტემა |
| ეკრანი | კი |
| რეჟიმები | გაგრილება / გათბობა |
| სამუშაო ტემპერატურის დიაპაზონი | -7 -24 |
| გარე ხმაურის მაქსიმალური დონე | 57 dB |
| შიდა ბლოკის მაქსიმალური ხმაურის დონე | 42.5 dB |
| რეკომენდირებული ფართი | 50 - 60მ² |
| გაგრილების სიმძლავრე (BTU) | 18000 |
| ფერი | თეთრი |
| ავტომატური წმენდა | კი |
| ვენტილატორის რეჟიმი | კი |
| ტურბო რეჟიმი | კი |
| ძილის ფუნქცია | კი |
| გათბობა | კი |
| გაგრილება | კი |
| გამაგრილებელი | R410A |
| ენერგო ეფექტურობის კლასი | A |
| გარე ერთეული | 770x300x555 მმ |
| შიდა ერთეული | 957x213x302 მმ |
| შიდა ერთეული | 11.1 კგ |
| გარე ერთეული | 40 კგ |