GUDGA 128GB SSD, SATA 3.0(6Gb/s)
ბრენდი: GUDGA
ტიპი: SSD
Form factor: 2.5"
მოცულობა: 128GB
მყარი დისკის ტიპი: შიდა
HDD/SSD ინტერფეისი: SATA III
PCle: არა
წაკითხვის სიჩაქარე: 550 MB/s
ჩაწერის სიჩქარე: 450 MB/s
| ბრენდი | GUDGA |
| მოდელი | GUDGA 128GB SSD, SATA 3 |
| მეხსიერების ტიპი | SSD |
| შენახვის მოცულობა | 128GB |
| გამოცემა | Notebook / Desktop |
| ფორმის ფაქტორი | 2.5 |
| HDD/SSD ინტერფეისი | SATA 3.0 |
| Sequential Reads | 550 MB/s |
| Sequential Writes | 450 MB/s |
| ზომები (W x H x D) | 100*70*7mm |
| წონა | 0.82kg |