მახასიათებლები
ბრენდი:BIOSTAR
მოდელი: S120-256GB
ტიპი:SSD
მოცულობა:256 GB
მყარი დისკის ტიპი:შიდა
ფორმის ფაქტორი:2.5
თანმიმდევრული წაკითხვები:550 მბ/წმ-მდე
თანმიმდევრული ჩაწერა:510 მბ/წმ-მდე
ფერი:შავი
| ბრენდი | Biostar |
| მოდელი | Biostar S120L256 |
| მეხსიერების ტიპი | SSD |
| შენახვის მოცულობა | 256GB |
| გამოცემა | Notebook / Desktop |
| ფორმის ფაქტორი | 2.5 |
| HDD/SSD ინტერფეისი | SATA 3.0 |
| Sequential Reads | Up to 420 MB/s |
| Sequential Writes | Up to 430 MB/s |
| ზომები (W x H x D) | 7.0mm |
| წონა | 36 g |