ტექნოლოგია - SSD ფორმ-ფაქტორი - 2.5 მოცულობა - 480GB ინტერფეისი - SATA 6.0Gb/s
| ბრენდი | Kingston |
| მოდელი | SA400S37/480GB |
| მეხსიერების ტიპი | SSD |
| შენახვის მოცულობა | 480GB |
| გამოცემა | Notebook / Desktop |
| ფორმის ფაქტორი | 2.5 |
| HDD/SSD ინტერფეისი | SATA 3.0 |
| Sequential Reads | 500 |
| Sequential Writes | 450 |
| ზომები (W x H x D) | 100 x 69.9 x 7.0 |
| წონა | 41g |