კატეგორია: მობილური ტელეფონები
Apple iPhone 13 Single Sim 128GB midnight
| მოდელი | Apple iPhone 13 |
| ეკრანის ტიპი | Super Retina XDR OLED |
| ეკრანის ზომა | 6.1 inches |
| ეკრანის ზედაპირი | 90.2 cm2 (~86% screen-to-body ratio) |
| განახლების სიხშირე | 60Hz |
| HDR მხარდაჭერა | HDR10 |
| ეკრანის ფორმატი | 19.5:9 ratio, (~460 ppi density) |
| მულტიტაჩი | Yes |
| ეკრანის დაცვა | Scratch-resistant ceramic glass |
| ეკრანის გაფართოება | 1170 x 2532 |
| ვიდეო | 4K@24/25/30/60fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS |
| დამატებითი თვისებები | HDR |
| N1 კამერა | 12 MP, f/2.2, 23mm (wide), 1/3.6" |
| სელფი კამერა | 12 MP |
| სელფი კამერის ტიპი | Dual |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, Dual-band, Hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| NFC | YES |
| FM-რადიო | NO |
| USB პორტი | Lightning, 2.0 |
| 3.5mm პორტი | NO |
| Wireless დატენვა | MagSafe wireless charging 15W |
| თვალის სკანერი | YES |
| სახის ამომცნობი | YES |
| წონა | 174 g |
| კორპუსის აწყობა | Front/back glass, aluminum frame |
| სიმ ბარათი-SIM | Single SIM |
| სიმ ბარათი-SIM ტიპი | Nano-SIM, eSIM |
| კორპუსის დაცვა | IP68 dust/water resistant (up to 6m for 30 mins) |
| ტექნოლოგია | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| კავშირის სტანდარტი | 5G |
| დამატებითი თვისებები | Dual-LED dual-tone flash, HDR (photo/panorama) |
| მთავარი კამერის ტიპი | Dual |
| მთავარი კამერა | 12+12 MP |
| N1 კამერა | 12 MP, f/1.6, 26mm (wide), 1.7µm, dual pixel PDAF, sensor-shift OIS |
| N2 კამერა | 12 MP, f/2.4, 120˚, 13mm (ultrawide) |
| ვიდეო | 4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, HDR, Dolby Vision HDR (up to XXfps), stereo sound rec |
| ოპერაციული სისტემა | iOS 15 |
| ჩიპსეტი | Apple A15 Bionic (5 nm) |
| გრაფიკული პროცესორი | Apple GPU (4-core graphics) |
| შიდა მეხსიერება | 128 GB |
| ოპერატიული მეხსიერება | 4 GB |
| დამატებითი მეხსიერება | NO |
| პროცესორი | Hexa-core (2x3.22 GHz + 4xX.X GHz) |
| ელემენტის ტიპი | Non-removable |
| ზომა mAh: | Li-Ion 2438 mAh |