მოცულობა: 240GB
ტექნოლოგია: SSD
ფორმფაქტორი: 2.5"
ინტერფეისი: SATA 3.0 (6Gb/s)
წაკითხვის სიჩქარე: 500MB/s
ჩაწერის სიჩქარე: 500MB/s
| მოდელი | HyperX KC-S44240-6F |
| მეხსიერების ტიპი | SSD |
| შენახვის მოცულობა | 240GB |
| გამოცემა | Notebook / Desktop |
| ფორმის ფაქტორი | 2.5 |
| HDD/SSD ინტერფეისი | SATA 3.0 |
| Sequential Reads | Up to 500 MB/s |
| Sequential Writes | Up to 500 MB/s |
| ზომები (W x H x D) | 100.1 x 69.85 x 7 mm |
| წონა | 57 g |