მოცულობა: 500GB
ტექნოლოგია: NVMe M.2 SSD
ფორმფაქტორი: M.2 2280
ინტერფეისი: PCIe Gen 4.0 x4 NVMe
წაკითხვის სიჩქარე: 7000 MB/s
ჩაწერის სიჩქარე: 5000 MB/s
| ბრენდი | Samsung |
| მოდელი | MZ-V8P500BW |
| მეხსიერების ტიპი | SSD |
| შენახვის მოცულობა | 500GB |
| გამოცემა | Notebook / Desktop |
| ფორმის ფაქტორი | M.2 |
| HDD/SSD ინტერფეისი | PCIe Gen 4.0 x4 |
| Sequential Reads | Up to 7,000 MB/s |
| Sequential Writes | Up to 5,000 MB/s |
| ზომები (W x H x D) | 80.15 x 22.15 x 2.38 mm |
| წონა | 9 g |