მოცულობა: 250 GB
ტექნოლოგია: NVMe M.2 SSD
ფორმფაქტორი: M.2 2280
ინტერფეისი: PCIe Gen 3.0 x4, NVMe 1.4
წაკითხვის სიჩქარე: 2,900 MB/s
ჩაწერის სიჩქარე: 1,300 MB/s
რესურსი (MTBF): 1.5 მილიონი საათი
| ბრენდი | Samsung |
| მოდელი | MZ-V8V250BW |
| მეხსიერების ტიპი | SSD |
| შენახვის მოცულობა | 256GB |
| გამოცემა | Notebook / Desktop |
| ფორმის ფაქტორი | M.2 |
| HDD/SSD ინტერფეისი | PCIe 3.0 |
| Sequential Reads | Up to 2900 MB/s |
| Sequential Writes | Up to 1,300 MB/s |
| ზომები (W x H x D) | 80.15 x 22.15 x 2.38 mm |
| წონა | 9 g |