მოცულობა: 500 GB
ტექნოლოგია: SSD
ფორმფაქტორი: 2.5"
ინტერფეისი: SATA 6Gb/s
წაკითხვის სიჩქარე: 560 MB/s
ჩაწერის სიჩქარე: 530 MB/s
რესურსი (MTBF): 1.5 მილიონი საათი
| ბრენდი | Samsung |
| მოდელი | MZ-77E500BW |
| მეხსიერების ტიპი | SSD |
| შენახვის მოცულობა | 500GB |
| გამოცემა | Notebook / Desktop |
| ფორმის ფაქტორი | 2.5 |
| HDD/SSD ინტერფეისი | SATA 3.0 |
| Sequential Reads | Up to 560 MB/s |
| Sequential Writes | Up to 530 MB/s |
| ზომები (W x H x D) | 100 X 69.85 X 6.8 mm |
| წონა | 45 g |