Samsung SM-X115 Galaxy Tab A9 Single Sim 4GB RAM 64GB LTE Navy
| მოდელი | SM-X115 |
| ეკრანის გაფართოება | 800 x 1340 |
| განახლების სიხშირე | 60 Hz |
| ეკრანის ზომა | 8.7 inches |
| ეკრანის ტიპი | TFT |
| ბრენდი | Samsung |
| ტექნოლოგია | LTE |
| წონა | 333 g |
| GPS | Yes |
| Bluetooth | 5.3 |
| სელფი კამერა | 2 MP |
| სელფი კამერის ტიპი | Single |
| მთავარი კამერის ტიპი | Simgle |
| მთავარი კამერა | 8 MP |
| დამატებითი მეხსიერება | Yes |
| ოპერატიული მეხსიერება | 4 GB |
| შიდა მეხსიერება | 64GB |
| გრაფიკული პროცესორი | Mali-G57 |
| პროცესორი | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| ჩიპსეტი | Mediatek Helio G99 |
| ოპერაციული სისტემა | Android |
| ზომა mAh: | 5100 mAh |
| ელემენტის ტიპი | Li-Po |