კატეგორია: მაცივრები
| ტიპი | ცალკე მდგომი |
| მაცივრის სტილი | ზედა საყინულით |
| მუშაობის პრინციპი | მშრალი ყინვა |
| ენერგო ეფექტურობის კლასი | A+ |
| ფერი | ინოქსი |
| მთლიანი ტევადობა | 411 ლ |
| მაცივარი კამერა | 314 ლ |
| საყინულე კამერა | 97 ლ |
| სიგანე | 70 სმ |
| სიმაღლე | 178.5 სმ |
| სიღრმე | 67.2 cm |
| წონა | 59 კგ |
| განათება | LED |
| დამატებითი ფუნქციები | Digital Inverter Compressor |
| ძაბვა | 220-240 V |
| სიხშირე | 50-60 Hz |
| ფრეონის ტიპი | R-600a |
| გალღობის ტიპი | ავტომატური გალღობა |
| თაროს მასალა | მინა |
| თაროების რაოდენობა | 3 |
| თარო კარზე | 4 |
| ბოსტნეულის კონტეინერი | 1 |
| კვერცხების ჩასალაგებელი | 1 |
| ყინულის ლანგარი | 1 |