Xiaomi Pad 6 8GB RAM 256GB Wi-Fi Grey
| მოდელი | Pad 6 |
| ეკრანის გაფართოება | 1800 x 2880 pixels |
| ეკრანის დაცვა | Corning Gorilla Glass 3 |
| ეკრანის ფორმატი | 16:10 ratio, (~309 ppi density) |
| HDR მხარდაჭერა | HDR10 |
| განახლების სიხშირე | 144 Hz |
| ეკრანის ზომა | 11 inches |
| ეკრანის ტიპი | IPS LCD |
| ბრენდი | Xiaomi |
| ტექნოლოგია | WiFi Only |
| წონა | 490 g |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/a/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| სელფი კამერა | 8 MP, f/2.2, 1/4", 1.12µm |
| სელფი კამერის ტიპი | Single |
| N1 კამერა | 13 MP, f/2.2, PDAF |
| მთავარი კამერის ტიპი | Single |
| მთავარი კამერა | 13 MP |
| დამატებითი მეხსიერება | No |
| ოპერატიული მეხსიერება | 8 GB |
| შიდა მეხსიერება | 256GB |
| გრაფიკული პროცესორი | Adreno 650 |
| პროცესორი | Octa-core (1x3.2 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.80 GHz Kryo 585) |
| ჩიპსეტი | Qualcomm Snapdragon 870 5G (7 nm) |
| ოპერაციული სისტემა | Android 13, MIUI 14 |
| ზომა mAh: | Li-Po 8840 mAh |
| ელემენტის ტიპი | Non-removable |