ბრენდი:
Dell
სერია:
Vostro
ეკრანი
ეკრანის ზომა:
15.6 inch
გაფართოება:
1920X1080
სენსორული ეკრანი:
NO
პროცესორი
პროცესორის ტიპი:
Intel Core i7
მოდელი:
1255U
ბირთვი, სიხშირე:
10-Core - 3.5-4.7 GHz
მეხსიერება
მყარი დისკის ტიპი:
SSD
ოპერატიული მეხსიერება:
16GB
ოპერატიული მეხსიერების ტიპი:
DDR4
მყარი დისკი:
SSD 512GB
გრაფიკული ადაპტერი
ვიდეობარათის მოდელი:
intel iris Xe Graphics
ვიდეობარათის ტიპი:
Integrated
ოპერაციული სისტემა
ოპერაციული სისტემა:
Ubuntu
კავშირი
Bluetooth:
YES
ელემენტი
ელემენტი:
Li-Ion 3-cell
| ეკრანის ზომა | 15.6 inch |
| გაფართოება | 1920 x 1080 |
| პროცესორის ტიპი | Intel Core i7 |
| მოდელი | 1255U - 10-Core - 3.5-4.7 GHz |
| მყარი დისკი | 512GB |
| ოპერტიული მეხსიერების ტიპი | DDR4 |
| მყარი დისკის ტიპი | SSD |
| ოპერატიული მეხისერება | 16GB |
| ვიდეობარათი | Integrated |
| ვიდეობარათის მოდელი | Intel Iris Xe Graphics |
| RJ-45 (LAN) | 1 x RJ-45 |
| ოპერაციული სისტემა | Ubuntu |
| ელემენტი | Li-Ion 3-cell |