Dell Vostro 3520/Core i7-1255U/8GB/512GB SSD/15.6" FHD/Intel UHD/Cam & Mic/WLAN + BT/Kb/4 Cell/Ubuntu
| ეკრანის ზომა | 15.6'' |
| გაფართოება | 1920 x 1080 |
| პროცესორის ტიპი | Intel Core i7 |
| მოდელი | 1255U - 3.50 GHz (Max. 4.70 GHz) |
| მყარი დისკი | 512GB |
| მყარი დისკის ტიპი | SSD |
| ოპერატიული მეხისერება | 8GB |
| ვიდეობარათი | Integrated |
| ვიდეობარათის მოდელი | Intel UHD Graphics |
| RJ-45 (LAN) | 1 x RJ-45 |
| ოპერაციული სისტემა | Ubuntu |
| ელემენტი | 4 Cell |