ბრენდი:
Apple
წარმოება
გამოშვების თარიღი:
2022, October
კომუნიკაცია
ტექნოლოგია:
GSM / HSPA / LTE / 5G
კავშირის სტანდარტი:
Wi-Fi + Cellular
კორპუსი
ზომები:
280.6x214.9x6.4 mm
წონა:
685 g
კორპუსის აწყობა:
Glass front, aluminum back, aluminum frame
სიმ ბარათი-SIM:
Single Sim
სიმ ბარათი-SIM ტიპი:
Nano-SIM
ეკრანი
ეკრანის ტიპი:
Liquid Retina XDR mini-LED LCD
ეკრანის ზომა:
12.9 inches
ეკრანის ზედაპირი:
515.3 cm2 (~85.4% screen-to-body ratio)
ეკრანის გაფართოება:
2048 x 2732 pixels
ეკრანის ფორმატი:
4:3 ratio, (~265 ppi density)
პლანშეტები-ეკრანის დაცვა:
Scratch-resistant glass, oleophobic coating
დამატებითი თვისება:
120Hz refresh rate, HDR10, Dolby Vision, 1000 nits (typ), 1600 nits (peak)
პლატფორმა
ოპერაციული სისტემა:
iPadOS 16.1
ჩიპსეტი:
Apple M2
პროცესორი:
Octa-core
გრაფიკული პროცესორი:
Apple GPU (10-core graphics)
შიდა მეხსიერება:
128 GB
ოპერატიული მეხსიერება:
8 GB
კამერა
მთავარი კამერის ტიპი:
Dual
მთავარი კამერა:
12+10+TOF 3D
N1 კამერა:
12 MP, f/1.8, (wide), 1/3", 1.22µm, dual pixel PDAF
N2 კამერა:
10 MP, f/2.4, 125˚ (ultrawide)
ვიდეო:
4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps, gyro-EIS, ProRes, Cinematic mode (4K, 1080p)
დამატებითი თვისებები:
Quad-LED dual-tone flash, HDR
სელფი კამერა
სელფი კამერის ტიპი:
Single
სელფის კამერა:
12 MP
N1 კამერა:
12 MP, f/2.4, 122˚ (ultrawide)
სელფი დამატებითი თვისებები:
Face detection, HDR, Panorama
ვიდეო:
1080p@25/30/60fps, gyro-EIS
კავშირი
WLAN:
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, hotspot
Bluetooth:
5.3, A2DP, LE, EDR
GPS:
Yes, GLONASS, GALILEO, QZSS
NFC:
NO
რადიო:
NO
USB Port:
Type C
3.5mm Jack:
NO
ელემენტი
ელემენტის ტიპი:
Non-removable
ზომა mAh:
Li-Po 10758 mAh
| მოდელი | iPad Pro 12.9 |
| ეკრანის გაფართოება | 2048 x 2732 pixels |
| ეკრანის დაცვა | Scratch-resistant glass, oleophobic coating |
| ეკრანის ფორმატი | 4:3 ratio, (~265 ppi density) |
| HDR მხარდაჭერა | HDR10 |
| განახლების სიხშირე | 120Hz |
| ეკრანის ზომა | 12.9 inches |
| ეკრანის ტიპი | Liquid Retina XDR mini-LED LCD |
| ბრენდი | Apple |
| კავშირის სტანდარტი | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| ტექნოლოგია | 5G |
| სიმ ბარათი-SIM ტიპი | Nano-SIM |
| სიმ ბარათი-SIM | Single Sim |
| წონა | 685 g |
| GPS | Yes, GLONASS, GALILEO, QZSS |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE, EDR |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, hotspot |
| სელფი კამერა | 12 MP, f/2.4, 122˚ (ultrawide) |
| სელფი კამერის ტიპი | Single |
| N2 კამერა | 10 MP, f/2.4, 125˚ (ultrawide) |
| N1 კამერა | 12 MP, f/1.8, (wide), 1/3", 1.22µm, dual pixel PDAF |
| მთავარი კამერის ტიპი | Dual |
| მთავარი კამერა | 12+10+TOF 3D |
| დამატებითი მეხსიერება | No |
| ოპერატიული მეხსიერება | 8 GB |
| შიდა მეხსიერება | 128GB |
| გრაფიკული პროცესორი | Apple GPU (10-core graphics) |
| პროცესორი | Octa-core |
| ჩიპსეტი | Apple M2 |
| ოპერაციული სისტემა | iPadOS 16.1 |
| ზომა mAh: | Li-Po 10758 mAh |
| ელემენტის ტიპი | Non-removable |