კატეგორია: ტელევიზორები
Samsung UE43T5300AUXCE
| ეკრანის ტიპი | LED |
| ხედვის კუთხე | 178º / 178º |
| განათების ტიპი | LED |
| დიაგონალი | 43 inches |
| გაფართოება | 1920 x 1080 (Full HD) |
| განახლების სიხშირე | 60 Hz |
| Smart | Yes |
| მოდელი | UE43T5300AUXCE |
| ბრენდი | Samsung |
| წონა სადგამის გარეშე | 8.2 kg |
| წონა სადგამით | 8.3 kg |
| ფერი | Black |
| ზომა სადგამით(W x H x D) | 979,9 х 596,6 х 170,3 mm |
| ზომა სადგამის გარეშე(W x H x D) | 979,9 х 571,9 х 77,3 mm |
| ტუნერი | Analog Tuner; DVB-C; DVB-T; DVB-T2; DVB-S; DVB-S2 |
| დაკავშირება | 2xHDMI; 1xUSB |
| ოპერაციული სისტემა | Tizen |