ბრენდი: PATRIOT
ტიპი: SSD M.2 PCIe
Form factor: M.2
მოცულობა: 512 GB
მყარი დისკის ტიპი: შიდა
HDD/SSD ინტერფეისი: PCIe Gen4 x 4, NVMe 1.3
PCle: კი
წაკითხვის სიჩაქარე: 5000 MB/s
ჩაწერის სიჩქარე: 3300 MB/s
| მოდელი | P400P512GM28H |
| მეხსიერების ტიპი | SSD |
| შენახვის მოცულობა | 500GB |
| გამოცემა | Notebook / Desktop |
| ფორმის ფაქტორი | M.2 |
| HDD/SSD ინტერფეისი | PCIe 3.0 |
| Sequential Reads | up to 5,000MB/s |
| Sequential Writes | up to 3,300MB/s |
| ზომები (W x H x D) | 22 x 80 x 4 mm |
| წონა | 20 g |