ბრენდი: PATRIOT
ტიპი: SSD M.2 PCIe
Form factor: M.2
მოცულობა: 512 GB
მყარი დისკის ტიპი: შიდა
HDD/SSD ინტერფეისი: PCI Express 3.0 x4
PCle: კი
წაკითხვის სიჩაქარე: 2850 MB/s
ჩაწერის სიჩქარე: 1400 MB/s
| მოდელი | P300P512GM28 |
| მეხსიერების ტიპი | SSD |
| შენახვის მოცულობა | 500GB |
| გამოცემა | Notebook / Desktop |
| ფორმის ფაქტორი | M.2 |
| HDD/SSD ინტერფეისი | PCIe 3.0 |
| Sequential Reads | up to 1,700MB/s |
| Sequential Writes | up to 1,100MB/s |
| ზომები (W x H x D) | 22 x 80 x 3.81 mm |
| წონა | 20 g |